Markiza - idealna osłona przeciwsłoneczna dla Twojego tarasu, balkonu, ogrodu

Markizy to idealna ochrona przeciwsłoneczna tarasu, balkonu czy ogrodu. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze markizy.

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. W ofercie posiadamy rawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór.

Najwyższa jakość to dewiza naszej firmy! Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnio-europejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania sie z Naszą ofertą

Nowa kolekcja

Kolekcja tkaniny plisowanej Allegro Pearl to przepiękne kolory materiału z powłoką termoizolacyjną Perlex.       Idealne do okien od strony południowej, południowo zachodniej i okien dachowych.                                                                     

      Zobacz ofertę tkanin plisowanych   

                                            

 

Moskitiera plisowana

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt - moskitierę drzwiową, plisowaną.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości jednocześnie gwarantując łatwą i płynną obsługę moskitiery.

Moskitiery plisowane oferujemy w pięciu kolorach: białym, ciemno brązowym i karmelowym oraz lakierowanym na złoty dąb i orzech. Na życzenie można go wykonać w dowolnym kolorze RAL (malowanie proszkowe).

Czytaj więcej: Moskitiera plisowana

FaLang translation system by Faboba
stat4u