Markiza - idealna osłona przeciwsłoneczna dla Twojego tarasu, balkonu, ogrodu

Markizy to idealna ochrona przeciwsłoneczna tarasu, balkonu czy ogrodu. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze markizy.

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. W ofercie posiadamy rawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór.

Najwyższa jakość to dewiza naszej firmy! Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnio-europejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania sie z Naszą ofertą

FaLang translation system by Faboba
stat4u