Roleta Prime to nowa, innowacyjna roleta zewnętrzna. Jej główne zalety to:
- klapa rewizyjna, która znajduje się od dołu skrzynki i umożliwia w przyszłości przy ocieplaniu elewacji całkowite zabudowanie rolety Prime za pomocą specjalnego kątownika,
- budowa skrzynki Prime pozwala odprowadzić wodę podczas deszczu poza parapet okna,
- bardzo elegancki, ponadczasowy design rolety zewnętrznej,
  Rolety Prime zapewniają perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, jako dodatkowe zamknięcie otworu. Nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, a tym samym nie naruszają ich własności termoizolacyjnych.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt - moskitierę drzwiową, plisowaną.Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości jednocześnie gwarantując łatwą i płynną obsługę moskitiery.Moskitiery plisowane oferujemy w pięciu kolorach: białym, ciemno brązowym i karmelowym oraz lakierowanym na złoty dąb i orzech. Na życzenie można go wykonać w dowolnym kolorze RAL (malowanie proszkowe).

  Z dniem 03 marca 2017 roku wprowadzamy do naszej oferty bardzo tanią markizę okienną w kasecie z napędem taśmowym!  
  To jedyna na rynku oferta na markizę okienną sterowaną taśmą!  
  Zaletą markizy okiennej jest bardzo łatwy montaż. Markiza przeznaczona jest do indywidualnego montażu. Do każdego zamówienia jest dołączana instrukcja montażu.
  Markizę okienną można zamówić zarówno z tkaniną markizową jak i screenową (Soltis 86 lub Soltis 92)

Markizy to idealna ochrona przeciwsłoneczna tarasu, balkonu czy ogrodu. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze markizy.

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. W ofercie posiadamy rawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór.

Najwyższa jakość to dewiza naszej firmy! Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnio-europejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

FaLang translation system by Faboba
Wysuń listę produktów