Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to ważny element wyposażenia domu czy firmy. Pozwalają uchronić się nie tylko przed nadmiarem promieni słonecznych i przegrzaniem pomieszczeń, ale też przed spojrzeniami ciekawskiego sąsiada. Są również dobrym sposobem na to, by zadbać o domowy budżet. Działają bowiem jak izolator, przez co nasze rachunki za ogrzewanie mogą zmniejszyć się nawet o kilkadziesiąt procent.
Instalacja rolet zewnętrznych przynosi także inne korzyści – zapewnia ochronę przed hałasem, którego natężenie bywa tak dokuczliwe oraz podnosi bezpieczeństwo budynków. Oferujemy możliwość wyposażenia rolet w rygle automatyczne i zamki baskwilowe, co uniemożliwia włamywaczom ich sforsowanie. Do wyboru mamy opcje sterowania ręcznego bądź elektrycznego. Rolety produkujemy z różnorodnych materiałów w bogatej kolorystyce, dzięki czemu mogą one stanowić ozdobne wykończenie każdego budynku.
Stawiamy na jakość – towar, który Państwu oferujemy, posiada wymagane atesty i certyfikaty. Bramy garażowe Kłodzko to najlepsze rozwiązanie dla Państwa domu, które z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom.

FaLang translation system by Faboba
Wysuń listę produktów